Produkcja znaków drogowych i artykułów BRD

produkcja znaków drogowych

Znaki pionowe

Tioman oferuje szeroką galerię znaków drogowych pionowych. Poza tym z przyjemnością zajmie się ich fachowym montażem. Produkty to kompleksowy zestaw wszystkich powszechnie używanych sygnalizatorów pionowych w całej Polsce. Mowa tu o artykułach takich jak: ZNAKI UZUPEŁNIAJĄCE, ZNAKI INFORMACYJNE, TABLICZKI DO ZNAKÓW DROGOWYCH, POZOSTAŁE ZNAKI, ZNAKI NAKAZU, ZNAKI ZAKAZU, ZNAKI OSTRZEGAWCZE.

Podczas realizacji złożonych projektów oferta obejmuje, także wykonanie tablic wielkopowierzchniowych. To klient decyduje o materiale, z którego znak zostanie wykonany. Każdy z produktów zaopatrzony jest w specjalną folię, dzięki której znaki są szczególnie dobrze widoczne.

Nowoczesne znaki zmiennej treści

Mvms to znaki mobilne ze zmienną treścią. Produkty z oferty Tioman Group posiadają matryce LED. Za pomocą autorskiej aplikacji można dowolnie sterować wyświetlaniem się danych znaków albo treści tekstowych. Aplikacje charakteryzuje przede wszystkim prostota obsługi oraz intuicyjne menu. Istnieje możliwość skorzystania z gotowych szablonów, które są zgodne z panującymi zasadami. Często stanowi to szczególne ułatwienie dla klientów.

Aplikacja została zaprojektowana przez ekspertów, którzy zdawali sobie sprawę z tego, że wielu klientów będzie chciało korzystać z niej przez urządzenie mobilne. Dlatego jest ona responsywna i świetnie sprawdzi się na smartfonie oraz tablecie. Oczywiście można też korzystać z niej na komputerze. 

Poza doskonale widocznym sygnalizatorem LED znaki posiadają solidną przyczepę. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów, wszelka pomoc techniczna zostanie chętnie udzielona. Na znaki także nie trzeba długo czekać- mogą być dostępne od ręki.

PVMS – znaki pryzmatyczne. Pokazują one do trzech wybranych komunikatów. Mechanizmy, które sterują pokazywaniem się danych komunikatów są bezawaryjne i niezawodne. Całość obsługiwana jest za pomocą wygodnej aplikacji. Dzięki niej można wygodnie obracać pryzmami. Ze względu na prostotę obsługi oraz wysoką jakość wykonania jest to jeden z ulubionych klientów firmy Tioman.

Znaki aktywne i elektronika drogowa

Tego rodzaju znakowanie innymi słowy określa się jako znaki pulsacyjne lub znaki LED. Charakteryzują się bardzo wysoką skutecznością na drogach. Przede wszystkim podnoszą bezpieczeństwo uczestników ruchu. Między innymi dokonują tego poprzez zapewnienie bezpieczeństwa pieszym. Posiadają doskonałą widoczność niezależnie od pory dnia, stosowane są zwykle w miejscach szczególnego zagrożenia- przykładowo przejściach dla pieszych.

W ofercie znajduje się wiele gotowych znaków aktywnych LED. Istnieje także możliwość wykonania dowolnego znaku wyposażonego w diody LED, w technologii aktywnej. Zasilanie tego rodzaju produktów często może wydawać się problematyczne. Zastosowane rozwiązania (wiatrowe, solarne, hybrydowe, sieciowe lub buforowe) umożliwiają bezproblemowe działanie znaków przez całą dobę.

Często wybieranym znakiem przez klientów są radary z wyświetlaczem prędkości. Przede wszystkim pomagają one kierowcom w kontroli prędkości, dzięki czemu zwiększa się nie tylko bezpieczeństwo ich samych, ale również innych uczestników ruchu drogowego. Jego drugą funkcją jest informacja o złamaniu przepisów oraz analiza zachowań kierowców na danym obszarze. Za działanie opisywanych produktów odpowiada autorska aplikacja. Umożliwia wygodne i intuicyjne sterowanie wyświetlanymi treściami. Aby sprostać oczekiwaniom wszystkich klientów, Tioman daje możliwość dostosowania wyglądu obudowy wyświetlacza do potrzeb.Podobne tematy
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *